День Конституції

День Конституції – це свято нашої державності, що символізує  незалежність України до демократичного світу, вшанування прав і свобод кожного громадянина, адже гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної натхненної праці, спрямованої на добробут, процвітання та благо незалежної держави. В переддень  свята  27 червня у великому залі Білоцерківської райдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди 22-ї річниці Конституції України. Цього ж дня в Рокитнянському районному будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди цього визначного державного свята. Також, заходи, присвячені цій визначній даті, відбулися  28 червня на площі Незалежності  біля Таращанського районного Будинку культури.  На всіх заходах були присутні працівники Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. Усі хто прийшов на свято, мали змогу переглянути тематичні виставки, які підготували працівники бібліотеки. Такі ж виставки відбулися в усіх бібліотеках м. Білої Церкви, Таращанського, Рокитнянського та Білоцерківського районів.