Привітання зі 100-річним ювілеєм

Щоб побачити справжніх старожилів, не потрібно їхати далеко, варто лише завітати у село Велика Березянка, що знаходиться на Таращанщині Київської області. Тут місцевій мешканці Марії Іванівні Тимошенко виповнилось 100 років.  Керівництво Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області, на чолі з начальником  Будком Костянтином Володимировичем, заступником начальника управління Соколовським Миколою Васильовичом та начальником відділу Гнатенко Вітою Володимирівною  привітали пані Марію  з унікальним ювілеєм.

Попри поважний вік пані Марія не цурається фізичної праці по господарству. У цьому, мабуть, і запорука довголіття. Нелегким був її  життєвий шлях: з 16 років розпочалася  трудова діяльність у колгоспі, працювала під час війни, народила і виховала п’ятеро дітей, має шість внуків та сім правнуків. Змалечку привчала до роботи, вчила життєвої мудрості, — любити одне одного.

Вражає, з якою великою повагою і любов’ю світилися очі близьких до своєї наставниці.

Незважаючи на поважний вік Марії Іванівни, дуже енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих. Секретом свого довголіття довгожителька вважає наполегливу працю й віру в Бога.