Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Урок «Школи майбутнього пенсіонера»

19 червня 2018 заступником начальника Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ямбуренко Наталією Петрівною проведено урок «Школи майбутнього пенсіонера» з працівниками та учнями старших класів Яблунівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів дитячий садок» в присутності директора школи Микитюка Олександра Івановича.
В ході зустрічі Наталія Петрівна висвітлила ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, легалізації зайнятості та детинізації заробітної плати, про залежність трудового стажу від своєчасної сплати внесків до Пенсійного фонду та залежність розміру пенсії від нарахованої заробітної плати, щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, надала роз’яснення про умови виходу на пенсію за віком та порядок її обчислення.
Особливу увагу звернула на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій та функціонування веб-порталу надання електронних послуг ПФУ. Під час зустрічі присутніх ознайомлено з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр» та продемонстровано відеоролик засобами зв’язку.
На ряд поставлених питань надала відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій та необхідного страхового стажу для призначення пенсії, про призначення пенсій за вислугу років працівникам освіти. Вона пояснила, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:
– тривалість страхового стажу;
– індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
– середня зарплата в країні за три останні роки перед призначенням пенсії.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки, бажаючі подали заяви для реєстрації на веб-порталі