Засідання круглого столу

14 червня 2018 року в приміщенні управління по вул. Я.Мудрого, 2, відбулося засідання  круглого столу Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області та Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради. На засідання присутні  Костянтин Будко, начальник Білоцерківського об’єднаного управління, Тетяна Велігорська, начальник управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, Олена Голуб,  заступник начальника об’єднаного управління, Світлана  Борисенко, заступник начальника управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради – начальник відділу нагляду та контролю.

Під час зустрічі обговорювались питання виплати та поновлення пенсій внутрішньо переміщеним особам, контролю за своєчасною виплатою пенсій внутрішньо переміщеним особам,  порядку обміну інформацією  між управліннями по внутрішньо переміщеним особам.