Зустріч з трудовим колективом

14 червня 2018 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом ТВБВ 10026/0891 філії ГУ по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк». Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій м.Узин  Томіна Лариса Анатоліївна ознайомила присутніх про зміни внесені пенсійною реформою 2017 року, визначення нових умов виходу на пенсію за віком починаючи з 01 січня 2018 року, про порядок  та умови призначення пенсій за віком, на який розмір пенсії може сподіватися особа відповідно із внесеними змінами до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (Закон №1058). Також надала роз’яснення про порядок проведення перерахунків з більшого стажу та заробітку відповідно до ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01 квітня 2018 року. Було продемонстровано відеоролики про веб-портал.