Виїзний прийом в с.Телешівка

01 червня 2018 року головним спеціалістом Рокитнянського  відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Бабенко Тетяною проведено виїзний прийом в сільській раді с. Телешівка.

На виїзному прийомі обговорено ряд питань, а саме, добровільної участі у системі загальнообов’язкового пенсійного страхування, легалізації зайнятості та детінізації заробітної плати, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, залежності страхового стажу від своєчасної сплати внесків до Пенсійного фонду.  Тетяна Володимирівна ознайомила присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 січня 2018 та з 1 квітня 2018, надала роз’яснення про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати.  Особливу увагу  Тетяна Бабенко звернула на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.

На всі поставлені питання надала змістовні відповіді, присутнім було продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу,  роздані буклети та листівки.