Зустріч в трудовому колективі с. Сорокотяги

07 червня 2018 начальником Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Луценко Світланою Анатоліївною проведено зустріч з трудовим колективом  сільської ради села Сорокотяги.

В ході  зустрічі Світлана Анатоліївна висвітлила ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Ознайомили присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 січня 2018 та з 1 квітня 2018, надала роз’яснення про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати.

Особливу увагу  звернула на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій, передала відеоролики про роботу Веб –порталу для подальшого перегляду в трудовому колективі.

На ряд поставлених питань надала відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій. Вона пояснили, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:

• тривалість страхового стажу;
  • індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
  • середня зарплата в країні за три останні роки перед призначенням пенсії.

Прийнято 2 заяви для реєстрації на веб-порталі.

Нею було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій через відділення поштового зв’язку.  Нарікань на виплату пенсій відділенням поштового зв’язку з боку пенсіонерів немає.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.