Шахо-шашковий турнір серед дітей працівників Пенсійного фонду Київської області

1 червня 2018 року за підтримки профспілкового комітету головного управління Пенсійного фонду України у Київській області відбувся VI турнір з шахів та шашок серед дітей працівників управління Пенсійного фонду у Київській області, присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей.  Цього року приймала учасників  Дитячо-юнацька спортивна школа «Юність», що в місті Біла Церква. Учасники змагань приїхали з 12 об’єднаних управлінь Київської області, діти різного віку та рівня підготовки боролись за першість в змаганнях.

До заходу були також запрошені і почесні гості – депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі, радник Білоцерківського міського голови Микола Антонюк, директор ДЮСШ “Юність” Володимир Корнієнко, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов та заступник Галина Колошмай, голова обласного комітету Київської обласної професійної спілки працівників Пенсійного фонду України Леонід Білоус, заступник начальника управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько. Головним суддею змагань з шашок стала майстер спорту України міжнародного класу, чотириразова Чемпіонка Світу з шашок, провідний спеціаліст Міністерства молоді та спорту України Надія Чижевська.
Призові місця зайняли в змаганнях з шахів:
І місце – Арсієнко Олексій (Києво-Святошинське об’єднане управління);
ІІ місце – Годлевський Олександр (Бориспільське об’єднане управління);
ІІІ місце – Харитонов Ярослав (Вишгородське об’єднане управління).

В змаганнях з шашок:

І місце – Климась Ярослав (Броварське об’єднане управління);
ІІ місце – Жабуровський Володимир (Обухівське об’єднане управління);
ІІІ місце – Шрібак Вікторія (Бориспільське об’єднане управління).

Хоча призові місця зайняли не всі учасники турніру, але всі хто приймав участь  були нагороджені пам’ятними подарунками та грамотами, а призери – ще і кубками, медалями та дипломами. З кожним роком кількість учасників збільшується, адже діти із великим задоволенням беруть участь у цих змаганнях та наполегливо готуються до них протягом року.