Спартакіада державних службовців

29 травня  2018 року на стадіоні «Колос» села Шкарівка відбулася Спартакіада серед державних службовців та органів місцевого самоврядування Білоцерківського району. Учасників І-го етапу Всеукраїнської Спартакіади державних службовців привітали в.о голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало та  побажали всім міцного здоров’я, добра, вдалих стартів та нових перемог як у спорті, так і  житті.

Цього року у змаганнях взяли участь  8 команд  – представників різних державних установ Білоцерківського району. Серед них була і команда “Росичі” Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. Команди мали можливість позмагатися  в міні-футболі, настільному тенісі, стрибках у довжину, естафеті, стрибках зі скакалкою, перетягуванні линви, шашках, шахах. У кожному виді змагання точилася напружена боротьба за перемогу. У підсумку наша команда  команда «Росичі» зайняла третє місце.

Команди-учасники   – призери змагань та переможці, як в командному так  і в особистому заліку були нагороджені медалями та грамотами. Всі учасники спартакіади залишились задоволені, адже не тільки показали свої фізичні сили, а мали можливість поспілкуватись з колегами та активно відпочити. Після нагородження усіх пригостили смачною кашею.

Вітаємо нашу команду та бажаємо їм подальших успіхів!