Зустріч в трудовому колективі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

23 травня 2018 року інспекторами Головного управління держпраці у Київській області спільно з працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Білоцерківської міської ради Київської області. На зустрічі ознайомили присутніх про те, що на сьогоднішній день великою проблемою є виплата заробітної плати “в конвертах”, тіньові заробітні плати не вигідні самим працівникам, адже негативно впливають на рівень їх соціального забезпечення, а саме: на допомогу по безробіттю, на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на лікарняні та права на пенсію.

Присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та пенсіонери – розмір своєї пенсії. Присутніх ознайомили з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.