Спільна нарада Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та Головного управління Держпраці у Київській області

23.05.2018року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та інспекторами Головного управління Держпраці у Київській області була проведена спільна нарада, на якій було обговорено виконання доручень уряду щодо взаємодій контролюючих органів стосовно моніторингу відомостей, що містять ознаки порушень законодавства про працю та заходів по виявленню фактів використання праці неоформлених найманих працівників.

Представники Пенсійного фонду наголосили на важливість “білої” зарплати. Адже з 2004 року акцент при розрахунку пенсій робиться не на трудовий, а на страховий стаж – період, протягом якого із заробітної плати відраховувались внески. При цьому враховується і термін роботи, і розмір зарплати.