Зустріч в трудовому колективі КПБМР “Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка»

24 травня 2018 року головним спеціалістом Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Корецькою Г.О. спільно з інспекторами Головного управління держпраці у Київській області Сипливчак Н.В. та Бортяним Б.П. була проведена зустріч в трудовому колективі КПБМР “Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка». Присутніх ознайомили із чинниками, які впливають на призначення пенсій в майбутньому та необхідність легалізації оплати праці. Також було роз’яснено, що якщо сума нарахованої заробітної плати менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі. Інспектором держпраці було наголошено на тому, що вітчизняне законодавство висуває вимогу виділяти особливу увагу здоров’ю неповнолітнього працівника як під час прийняття його на роботу, так і безпосередньо під час роботи. Зокрема, положення ст.. 191 КЗпП вимагають від роботодавця приймати на роботу неповнолітніх лише після попереднього медичного огляду. А у подальшому, до досягнення 21 року, такі особи щороку підлягають обов’язковому медичному огляду.

Присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та пенсіонери – розмір своєї пенсії. Присутніх ознайомили з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.