Зустріч з керівниками Білоцерківського Центру поштового зв’язку № 7 КНД ПАТ « Укрпошта»

22 травня 2018 року відбулася зустріч представників  Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області  та  Білоцерківського Центру поштового зв’язку № 7 КНД ПАТ « Укрпошта», на якій були присутні Будко К. В., начальник Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області; Голуб О. І.,  заступник начальника об’єднаного  управління, Луценко С. А.,  начальник Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського ОУ ПФУ Київської області, Міхеєв В. Л.,  в. о. керівника Білоцерківського ЦПЗ № 7 КНД ПАТ «Укрпошта» та Цигрик М. А.,  заступник керівника Білоцерківського ЦПЗ № 7 КНД ПАТ «Укрпошта».

Під час зустрічі обговорювались питання співпраці між Білоцерківським ОУ ПФУ Київської області та ЦПЗ № 7 КНД ПАТ «Укрпошта» щодо  вчасної доставки пенсій пенсіонерам м. Біла Церква, Білоцерківського, Таращанського та Рокитнянського районів, а також розміщення та оновлення інформації, що надається об’єднаним управлінням, в інформаційних куточках поштових відділень.

В ході зустрічі розглядались питання щодо контролю вчасності доставки пенсій, з дотриманням графіку виплати пенсій, надання допомоги ЦПЗ № 7 в доставці викликів пенсіонерам м. Біла Церква, Білоцерківського, Рокитнянського, Таращанського районів, оновлення інформаційних куточків на поштових відділеннях.