Зустріч з трудовим колективом відділення поштового зв’язку смт Рокитне

17 травня 2018 року в приміщення відділення поштового зв’язку смт Рокитне відбулася зустріч головного спеціаліста Рокитнянського  відділу обслуговування громадян Березовської Валентини з трудовим колективом даної установи.

На зустрічі обговорювались актуальні питання пенсійного забезпечення, а саме: легалізація заробітної плати, залежність трудового стажу від своєчасної сплати внесків, обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій, функціонування веб-порталу.   Було докладно висвітлено умови виходу на пенсію за віком, порядок її обчислення, про законодавчі зміни в пенсійній системі. Під час зустрічі було продемонстровано відеоролики щодо користування веб-порталом. На всі питання присутніх були надані вичерпні відповіді.