Зустріч з трудовим колективом

17 травня 2018 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом ВУЖ КГ-1 в м.Узині.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій м.Узин Довгаль Ніна Петрівна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України з 01 жовтня 2017 року та з 01 січня 2018 року, умов призначення пенсій з 01 січня 2018 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 01.10.2017р. №2148-VІІІ. Також надала роз’яснення про порядок проведення перерахунків з більшого стажу та заробітку відповідно до ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01 квітня 2018 року.  Присутнім були продемонстровані відеоролики про роботу Веб-порталу.