Зустріч з трудовим колективом Житньогірської сільської ради

11 травня 2018 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом Житньогірської сільської ради.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій м.Узин Дарменко Марина Миколаївна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України з 01 жовтня 2017 року, надала роз’яснення про необхідний страховий стаж для призначення пенсій з 01 січня 2018 року, про осучаснення всіх раніше призначених пенсій та про виплату пенсій працюючим пенсіонерам з 01 жовтня 2017 року в повному обсязі. Особливу увагу звернула на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій, функціонування веб-порталу.   Під час зустрічі було продемонстровано відеоролик інструкція користування веб-порталом.