Відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня в м.Тараща на площі Слави відбувся мітинг-реквієм «Подвигу народу жити у віках» за участі керівників міста й району, ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників громадських організацій, трудових колективів, жителів Таращі.

Ветеранів та усіх присутніх привітали виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації  Юрій Шостак та голова районної ради Людмила Урожай, побажали  міцного здоров’я, чудового настрою в цей святий і водночас сумний  день, мирного неба, затишку та благополуччя.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, до Меморіалу Слави лягли  корзини квітів від трудових колективів райцентру, букети – від жителів міста.

Урочисті мітинги та інші святкові заходи на честь 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в усіх містах та селах області.