Зустріч з студентом

10 травня 2018 начальник відділу по роботі з персоналом Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Колосовська Тетяна  зустрілася з студентом Національного  авіаційного університету Єнютіним Денисом. В ході бесіди обговорювались питання системи обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій,  необхідний страховий стаж для призначення пенсій з 01 січня 2018 року;  переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії.

Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр», продемонстровані інформаційні ролики,  роздані інформаційні матеріали та буклети.