Результати проведеного перерахунку пенсій «військовим» пенсіонерам на виконання постанови Кабінету Міністрів України №103 від 21.02.2018.

21 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 103, яка слугувала підставою для проведення перерахунків пенсій військовослужбовцям. Такий перерахунок пенсій передбачений для військовослужбовців Збройних Сил України та інших з 1 січня поточного року. Якщо говорити про колишніх працівників міліції, то такий перерахунок передбачений з 1 січня 2016 року. Зазначеним перерахунком охоплено 27767 «військових» пенсіонерів Київщини.

Починаючи з кінця березня головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області почали проводитись доплати перерахованих пенсій. В результаті проведеного перерахунку на фінансування виплат перерахованих коштів було спрямовано біля 122 млн. грн. Середній розмір підвищення пенсії становить близько 1500 грн.

На сьогодні проводиться робота по опрацюванню звернень громадян, які виявили бажання змінити вид пенсії та поновити виплату пенсії за нормами Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Для визначення розміру пенсії, головним управлінням передаються додаткові списки пенсіонерів до уповноважених структурних підрозділів силових міністерств та відомств.

Звернутись із заявою про замовлення довідки про грошове забезпечення для перерахунку пенсій згідно з Постановою №103 для визначення розміру пенсії, пенсіонери можуть особисто до управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Терьохіна, 8А.

А також, для зручності, таку заяву пенсіонер може надати в об’єднані управління Пенсійного фонду України Київської області за місцем проживання.