Зустріч з ветераном Другої світової війни

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні начальник Білоцерківського об’єднаного управління Костянтин Будко спільно з начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василем Фатхутдіновим, першим заступником начальника об’єднаного управління Віолетою Мелашенко та заступником начальника об’єднаного управління Миколою Соколовським зустрілися  з ветераном війни, полковником Василем Бабичем,  кавалером ордену «За бойові заслуги» та єдиним живим на Київщині, нагородженим чотирма медалями «За відвагу».
Під час зустрічі обговорювали події Другої світової війни, згадували сторінки героїчного минулого. На жаль, з кожним днем людей, котрі пережили ту війну, стає дедалі менше. Та ми завжди маємо пам’ятати про їхній подвиг. Наприкінці бесіди Василь Бабич побажав сил та наснаги для добрих справ в ім’я світлого майбутнього нашої країни.