Робота мобільних точок доступу продовжується

03.05.2018 на виконання графіку, затвердженого спільним наказом від 29.03.2018 №190/6/11/192/71 «Про затвердження графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області, посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Київської області та посадових осіб органів Пенсійного фонду України Київської області та посадових осіб органів соціального захисту населення Київської області з 17 квітня 2018 року по 31 липня 2018 року», заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Соколовський М.В. прийняв участь в роботі мобільних точок доступу в селах Бирюки та НасташкаРокитнянського району.

За участю посадових осіб було проведено прийом в приміщенні Бирюківської сільської ради, на якому було прийнято 2 особи з питань пенсійного забезпечення, та в приміщенні Насташівської сільської ради, де було прийнято 3 особи. Під час прийому було продемонстровано інформаційні відео-ролики. Наприкінці, присутнім були роздані інформаційні буклети з питань пенсійного забезпечення.