Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

27 березня 2018 заступником начальника Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області Ямбуренко Наталією Петрівною проведено зустріч з трудовим колективом  Томилівської сільської ради.

В ході  зустрічі Наталія Петрівна висвітлила ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Ознайомила присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 жовтня 2017 та з 1 січня 2018, надала роз’яснення про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати, про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам.

Особливу увагу  звернула на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Під час зустрічі присутніх ознайомлено  з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

На ряд поставлених питань надала відповіді стосовно умов призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій та необхідного страхового стажу для призначення пенсії,  про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Вона пояснила, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:

  • тривалість страхового стажу;
  • індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
  • середня зарплата в країні за три останні роки перед призначенням пенсії.

 

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки, бажаючі подали заяви для реєстрації на веб-порталі