Виїзний прийом громадян в с.Насташка

20 березня 2018р. головним спеціалістом Рокитнянського відділу з питань  призначення, перерахунку та виплати пенсій  Северин Н.М. та головним спеціалістом Рокитнянського відділу з питань  призначення, перерахунку та виплати пенсій  Олефір О.М. проведено виїзний прийом громадян в Насташівській сільській раді. На прийомі обговорювались питання пенсійного забезпечення, змін в пенсійному законодавстві України з 01 жовтня 2017р., надавались роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, легалізації заробітної зарплати, функціонування Веб-порталу надання електронних послуг Пенсійного фонду України.