В місті Біла Церква відбулася зустріч працівників ПФУ з представниками Білоцерківського відділення Міжнародного благодійного фонду “Допомога дітям Чорнобиля”

21.03.2018 відбулася зустріч працівників Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та представниками Білоцерківського відділення Міжнародного благодійного фонду “Допомога дітям Чорнобиля”. В ході зустрічі були обговорені наступні питання, а саме: умови призначення пенсій за віком матерям інвалідів з дитинства; зарахування до стажу періодів догляду за дитиною-інвалідом та  за потерпілою дитиною до досягнення нею 12-ти річного віку; необхідний трудовий стаж для призначення пенсії за віком; перерахунок пенсій автоматизованим способом з 01.04.2018; перерахунок пенсії відповідно до ч.4 ст. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та виплата компенсацій згідно судових рішень.

Богдан М.А. головний спеціаліст

відділу з питань призначення, перерахунку

та виплати пенсій № 1