Спільна нарада

16 березня 2018 року в приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації відбулася спільна нарада за участю представників  головного управління Пенсійного фонду України Київської області, Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Головного міськрайонного територіального управління у Київській області та Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

На нараді обговорювалися питання щодо погашення заборгованості по платежах перед Пенсійним фондом України. В ході конструктивного діалогу вирішені питання щодо стягнення коштів по відшкодуванню пільгових пенсій, розроблені спільні заходи, спрямовані на фактичне виконання незавершених виконавчих проваджень.

Керівництво Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Головного міськрайонного територіального управління у Київській області та Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області висловило подяку за співпрацю та оперативне вирішення проблемних питань.