Виїзний прийом

13 березня 2018 року заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Олена Голуб в приміщенні сільської ради села Мала Вільшанка провела виїзний прийом громадян, жителів сіл: Малої Вільшанки, Бакалів, Фесюрів, Селекстанції, під час якого надано ґрунтовні відповіді на поставлені запитання відвідувачів, зокрема, підраховано загальний страховий стаж за записами в трудовій книжці та даними системи персоніфікованого обліку    гр.. Балас Л. В.,  роз’яснено про порядок перерахунку пенсії згідно ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» гр.. Лукіяненко Т. В., також прийнято заяви про реєстрацію на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України в двох осіб. Всього звернулося на прийом  12 громадян, які висловили подяку за організацію виїзного прийому та надання допомоги у вирішення питань, що стосуються пенсійного забезпечення.