СПІЛЬНА НАРАДА З БІЛОЦЕРКІВСЬКИМ МІСЬКИМ ВІДДІЛОМ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

12.03.2018  було проведено спільну нараду Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та Білоцерківського міського відділу державної  виконавчої служби Головного міськрайонного  територіального управління у Київській області,  на якій були присутні в.о. начальника Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Двірник С.М., начальник Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Будко К.В., перший заступник Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Мелашенко В.А. та спеціалісти управління.  На нараді обговорювалися питання щодо стану виконання рішень про стягнення коштів з ПАТ «Білоцерківський завод ГТВ» та ТОВ “Інтер ГТВ”, знаходження шляхів  стягнення заборгованості з боржників з “безнадійним статусом боргу”, продовження стягнення коштів по відшкодуванню пільгових пенсій з КП БМР «Білоцерківводоканал». Особлива увага приділена співпраці Білоцерківського ОУПФУ та Білоцерківського МВ ДВС щодо взаємозвірення незавершених виконавчих проваджень та розроблення заходів, спрямованих на фактичне виконання таких проваджень.