Урочистості з нагоди 95-ї річниці з дня утворення Білоцерківського району

6 березня відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці з дня, утворення Білоцерківського району
В святкуванні прийняли участь і працівники Білоцерківського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області. Святкові заходи традиційно розпочалися з підняття прапору Білоцерківського району біля адмінприміщення районної адміністрації. Потому усіх запрошено до Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського, де власне й проходила основна частина свята.

Учасників поважного зібрання щиросердно привітали очільники району – голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур та виконуючий обов’язки голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало. З нагоди свята понад 120 осіб були нагороджені грамотами та подяками різного рівня, в тому числі і спеціалісти управління.

Свято пройшло в теплій та родинній атмосфері.