Школа майбутнього пенсіонера

05.03.2018 заступник начальника начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 у м. Біла Церква Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області Ірина Рябушко провела урок  з працівниками ПРАТ «Росава», в ході якого ознайомила присутніх з видами пенсійних виплат, з порядком обчислення страхового стажу для призначення пенсії, розповіла про пенсійний вік та необхідний стаж для визначення права на пенсію за віком, в тому числі особам, які працювали та працюють на роботах зі шкідливими та особливо шкідливими умовами праці, про порядок обчислення середньомісячного заробітку при призначенні пенсії, а також надала відповіді на поставлені запитання, провела індивідуальні консультації.