Зустріч з трудовим колективом ПРАТ «Росава»

5 березня 2018 року начальник Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області К. В. Будко та заступник начальника управління О. І. Голуб провели зустріч з

трудовим колективом ПРАТ «Росава». В ході зустрічі Костянтин Будко розповів про роботу управління, про структурні зміни, зокрема, про відкриття на масиві Леваневського залу обслуговування громадян, що дає можливість якісно та без черг надати послуги особам, які звертаються на прийом, про роботу пунктів прийому громадян, створених на базі сільських рад сіл Мала Вільшанка та Шкарівка Білоцерківського району. Олена Голуб надала роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 1.10.2017 та 01.01.2018.

Також прийнято до розгляду пропозицію працівників підприємства  щодо створення пункту прийому громадян в адмінприміщення ПРАТ «Росава», що дасть змогу надавати необхідні послуги теперішнім і майбутнім пенсіонерам у найкоротші терміни, без безпосереднього звернення до залів обслуговування громадян.

Після завершення зустрічі представниками управління проведено індивідуальний прийом працівників підприємства, під час якого надано відповіді на поставлені запитання, визначено право на пенсію за віком із зниженням пенсійного віку особі, яка працювала на роботах із шкідливими умовами праці за списком № 2, роз’яснено про порядок перерахунку пенсії згідно ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».