Зустріч з трудовим колективом

2 березня 2018 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом відділення зв’язку м. Узин.

Головний спеціаліст сектору обслуговування громадян м. Узин Кравець Світлана Володимирівна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України з 01 жовтня 2017 року, порядком осучаснення всіх раніше призначених пенсій, зміну показника оцінки вартості одного року стажу, надала роз’яснення про необхідний страховий стаж для призначення пенсій з 01 січня 2018 року. Особливу увагу звернула на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.

Проінформовано, щодо реєстрації на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані інформаційні буклети з питань пенсійного забезпечення.