Зустріч з новопризначеними працівниками

22 вересня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбулася чергова зустріч з новопризначеними спеціалістами, в якій взяли участь начальник управління Дебольська В.І., перший заступник начальника управління Голубець В.І., начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Кісіна О.В., начальник відділу контрольно-перевірочної роботи, голова профспілки управління Маландій Т.Г.
Мета зустрічі – проходження молодими працівниками адаптації в управлінні, надання їм допомоги в освоєнні нових професійних, соціальних та організаційних умов праці, соціального середовища та корпоративної культури управління, вивчення організації їх роботи та навчання.
Новопризначені спеціалісти поділилися своїми враженнями про перші місяці роботи, розповіли про труднощі, з якими вони зіткнулися під час виконання посадових обов’язків, про практичну допомогу, яка надається наставниками та подякували за увагу та допомогу в роботі.

О. В. Кісіна, начальник відділу персоналу та
організаційно-інформаційної роботи