Урок «Школи майбутнього пенсіонера»

13 лютого 2018 головним спеціалістом Рокитнянського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Житенко Іриною проведено урок «Школи майбутнього пенсіонера» з працівниками Рокитнянського відділення КР ДАТ «Райфайзен банк Аваль».

В ході уроку працівник управління  ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України з 01 жовтня 2017 року, надала роз’яснення про необхідний страховий стаж для призначення пенсій з 01 січня 2018 року, про осучаснення всіх раніше призначених пенсій та про виплату пенсій працюючим пенсіонерам з 01 жовтня 2017 року в повному обсязі. Особливу увагу звернула на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.

По закінченню заняття кожен учасник отримав інформаційні матеріали.