Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Зустріч з трудовим колективом

22 лютого 2018 головними спеціалістами Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Шинкарук Світланою Миколаївною та Гріньовою Світланою Григорівною проведено зустріч з трудовим колективом  Яблунівської  сільської ради.

В ході  зустрічі Світлана Миколаївна та Світлана Григорівна висвітлили ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Ознайомили присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 жовтня 2017 та з 1 січня 2018, надали роз’яснення про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати.

Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Під час зустрічі присутніх ознайомлено  з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

На ряд поставлених питань надали відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій. Вони пояснили, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:

  • тривалість страхового стажу;
  • індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
  • середня зарплата в країні за три останні роки перед призначенням пенсії.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки