Нарада Білоцерківського об’єднаного управління пенсійного фонду України за підсумками роботи у 2017 році

23 лютого 2018 року на базі ТОВ «Білоцерківхлібопродукт» відбулася нарада Білоцерківського об’єднаного управління пенсійного фонду України за підсумками роботи  у 2017 році. Перед початком наради учасникам наради була проведена екскурсія по підприємству. В ході екскурсії присутніх ознайомили з процесом роботи, асортиментом продукції (сортами зернових культур), які переробляються на підприємстві, а також своїми здобутками та досягненнями в даній галузі.

Керівник підприємства Шилов Іван Петрович присутнім надав ґрунтовні відповіді на поставлення питання.

ТОВ «Білоцерківхлібопродукт» є одним із найбільших  переробників сільськогосподарської продукції. Кількість працівників на підприємстві становить близько 300 осіб. Фонд оплати праці за місяць в середньому становить 2-2,5 млн. грн. Середня заробітна плата по підприємству становить близько10 тис. грн. За 2017 рік частина єдиного соціального внеску розподіленого на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування склала майже 4 млн. грн.

У засіданні взяли участь: начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов Василь Гайнулович, начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Чопик Галина Степанівна, директор ТОВ «Білоцерківхлібопродукт», голова громадської ради ДФС Шилов Іван Петрович, заступник голови громадської  організації «Ветерани, інваліди-ліквідатори, учасники бойових дій органів внутрішніх справ» Бойко Олег Леонідович, голова ветеранської організації Пенсійного фонду Бабич Наталія Олексіївна.