Відкриття пункту прийому громадян в с. Шкарівка

З липня 2017 року в с. Шкарівка Білоцерківського району на базі сільської ради функціонував агентський пункт прийому громадян від Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. На прийом зверталися жителі  с. Шкарівка ( проживає 2290 жителів, з них 864 пенсіонери), і жителі з навколишніх сіл, а саме: Поправка, Коженики, Клочки, Бикова Гребля, Черкас, Потіївка, Чупира, хутір Черкас, хутір Однорог. Саме тому було прийнято рішення щодо створення пункту прийому громадян в цьому населеному пункті.

Так, 13 лютого 2018 року в с. Шкарівка Білоцерківського району в приміщенні сільської ради підписано угоду про співпрацю між Білоцерківським об’єднаним  управлінням Пенсійного фонду України Київської області та Шкарівською сільською радою щодо відкриття пункту з обслуговування громадян. При підписанні угоди присутні голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, голова сільської ради Анатолій Бондар, начальник об’єднаного управління Костянтин Будко, начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Галина Чопик.