Виїзний рейд до боржників

12 лютого 2018 року спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксаною Мазуренко та Андроновою Світланою, державним виконавцем Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області Альоною Кравчук, за участі представника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Анни Коломієць було здійснено виїзний рейд до боржників м. Біла Церква.  При сприянні працівників Білоцерківського відділу поліції було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо сплати існуючої заборгованості до Пенсійного фонду України та недопущення зростання нової. Боржникам вручено повідомлення про сплату боргу.