Заходи під час аудиту

08.02.2018 року спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксаною Мазуренко та Наталією Кізіловою, державним виконавцем Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області Євгенієм Левенець, за участі представника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Анни Коломієць було здійснено виїзний рейд до боржників Білоцерківського району, з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо сплати існуючої заборгованості до Пенсійного фонду та недопущення зростання нової.

09.02.2018 року спеціалістом Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Світланою Андроновою за участі представника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Зоряни Завгородньої проведено флеш-моб “Легальна зарплата – забезпечить ваше майбутнє!” та “Зарплата в “конверті” – робота без гарантії” в Комунальному закладі Київської обласної ради  “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту”. Даний заклад обласного значення забезпечує розвиток спортивних здібностей та обдарувань дітей та молоді з метою підготовки спортсменів до національних збірних команд України з різних видів спорту. До проведення флеш-мобу активно долучились студенти ліцею-інтернату. Також, під час акції спеціалісти повідомили студентів про можливість вступу до вищих навчальних закладів за направленням Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.