Зустріч з головою громадської організаї «Ветерани, інваліди-ліквідатори, учасники бойових дій органів внутрішніх справ»

07.02.2017 начальник Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області Будко К. В., начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління ПФУ у Київській області Чопик Г. С., начальник управління персоналу та організаційно-інформаційної роботи головного управління ПФУ у Київській області Навроцький С. В. зустрілися з головою громадської організації «Ветерани, інваліди-ліквідатори, учасники бойових дій органів внутрішніх справ» Будовою Л. І. та «Білоцерківської районної організації ветеранів України» Рудим В. В., а також членами даних організацій. В ході зустрічі були висвітлені питання пенсійного забезпечення, надано вичерпні відповіді ветеранам, обговорено питання подальшої співпраці.