Відкриття додаткових робочих залів Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

07.02.2018 місцевим  телебаченням ТОВ «Воля» було відвідано Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області для запису виступу Дубовик Ольги та Голуб Олени щодо перерахунків пенсій, які проводились з 01 жовтня 2017 року, зміни в пенсійному законодавстві. Особливу увагу акцентовано на відкритті додаткових робочих залів з обслуговування громадян, зокрема за  адресою м. Біла Церква, вул. Леваневського, 34. Зал  за даною адресою функціонує з 02 лютого 2018 року, за цей період прийнято  51 особа. Відвідувачі позитивно оцінюють відкриття  залу з обслуговування громадян, про що свідчать записи в книзі відгуків.