Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

21 вересня 2016  року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області проведено виїзний прийом громадян у Білоцерківському учбово-виробничому підприємстві  «УТОС».

Начальником управління Пенсійного фонду в місті Біла Церква Дебольською В. І. та спеціалістом управляння Мельніченко І.М. були надані роз’яснення з питань діючого пенсійного законодавства, механізму нарахування та перерахунку пенсійних виплат, існуючих змін. Розглядалось питання запровадження Стратегії розвитку комунікацій органів Пенсійного фонду, системи обслуговування громадян в органах ПФУ на базі централізованих інформаційних технологій з метою автоматизованої обробки даних та максимального доступу до інформації. Також присутні були проінформовані стосовно послуг веб-порталу, запровадження школи «Майбутнього пенсіонера», були надані інформаційні матеріали, буклети.