Заходи під час аудиту

06 лютого 2018 року в ході проведення аудиту в Білоцерківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області представниками Пенсійного фонду України Іриною Шинкарьовою, Сергієм Навроцьким, Ольгою Дубовик, Костянтином Будком, Оленою Голуб за сприянням начальника Білоцерківського військового госпіталю лікаря вищої категорії, заслуженого працівника охорони здоров’я України Миколи Самарського проведено зустріч з ветеранами військової служби, учасниками АТО, які знаходяться з закладі на лікуванні.

В ході зустрічі Оленою Голуб висвітлено питання змін у пенсійному законодавстві стосовно призначення та перерахунку пенсій з 01 жовтня 2017 року та 01 січня 2018 року.

Сергієм Навроцьким присутнім надано інформацію щодо залучення молоді до набуття вищої освіти за направленням та подальшому працевлаштуванню молодих спеціалістів до органів Пенсійного фонду України.

Ірина Шинкарьова розповіла про перспективи запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення в Україні.

Далі зустріч проходила у форматі «Запитання – відповідь». Ольгою Дубовик, Оленою Голуб та Сергієм Навроцьким було надано вичерпні відповіді на поставлені питання.