Заходи під час аудиту

05 лютого 2018 року в ході проведення аудиту представники головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Ірина Шинкарьова та Анна Коломієць провели спільну виробничу нараду з виконуючим обов’язки начальника Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Головного міськрайонного територіального управління юстиції у Київській області Сергієм Двірником та представниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Сергій Двірник повідомив присутніх про стан виконання рішень щодо стягнення заборгованості по виконавчих провадженнях на користь Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

На нараду було запрошено виконуючого обов’язки керівника ТОВ «Інтер-ГТВ» Андрія Сірика стосовно питання заборгованості з відшкодування фактичних витрат по виплаті та доставці пенсій, призначених на пільгових умовах.

Андрій Сірик повідомив про проведені керівництвом підприємства заходи щодо реального погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України.