Заходи під час аудиту

В ході проведення аудиту у Білоцерківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області спеціалістами головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Ольгою Дубовик та Зоряною Загорднєй продовжено ознайомлення з роботою агентських пунктів та пунктів прийому громадян.

01 лютого 2018 року Ольга Дубовик відвідала агентський пункт в с. Синява, пункт прийому громадян  в с. Насташка, зустрілась з головою Насташківської сільської ради Віктором Чумаківським. До цих пунктів мають змогу звернутись також мешканці прилеглих сіл, це майже 30 % пенсіонерів Рокитнянського району.

В селі Насташка Ольгою Дубовик та Зоряною Загороднєю проведено опитування пенсіонерів стосовно своєчасності  та повноти пенсійних виплат. Скарг та нарікань від пенсіонерів не надходило.

02 лютого 2018 року представниками Пенсійного фонду України Ольгою Дубовик та Оленою Голуб в присутності голови сільської ради Галини Морської у будинку культури с. Дрозди проведено зустріч з громадою, на якій було присутні 25 мешканців села. З інформацією та роз’ясненнями щодо змін у пенсійному законодавстві з 01 жовтня 2017 року та умовами виплати з 01 січня 2018 року виступила Ольга Дубовик.

Цього ж дня Ольгою Дубовик здійснено ознайомлення з роботою агентського пункту с. Дрозди Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та проведено виїзний прийом громадян. Пенсіонерам, які звернулись на особистий прийом надані вичерпні відповіді з питань пенсійного забезпечення.