Привітання

01 лютого святкує свій День народження провідний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи №1 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Людмила Степченко – сумлінний працівник, турботлива мати двох дітей і просто чудова жінка.

Незважаючи на те, що робочі місця спеціалістів контрольно – перевірочної роботи розподілені по всій Київській області, керівництво головного управління завжди приділяє увагу особистим подіям в житті своїх працівників.

З привітанням та почесною місією щодо вручення Подяки головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за багаторічну бездоганну працю та з нагоди 40 – річчя цього дня до Людмили Степченко завітала начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Галина Чопик.

Галина Чопик зазначила, що Людмила Степченко працює в системі органів Пенсійного фонду України уже майже 15 років, протягом яких заслужила повагу колег, високу оцінку власної роботи від керівництва та висловила іменинниці побажання міцного здоров’я, сімейного затишку, достатку, а також високих професійних звершень! Так тримати!