Заходи під час аудиту

01 лютого 2018 року представником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Галиною Чопик здійснено ознайомлення з роботою Таращанського відділу обслуговування громадян. Проведено анкетування відвідувачів щодо оцінки якості роботи спеціалістів.

Відвідувачі позитивно оцінюють створені умови прийому, ставлення спеціалістів, повністю задоволені відповідями та роз’ясненнями.

Галиною Чопик та начальником Таращанського відділу обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Іриною Степаненко проведено зустрічі з заступником міського голови м. Таращі Вадимом Левицьким та виконуючим обов’язки Таращанської РДА Юрієм Шостаком. В ході зустрічей досягнуто домовленостей щодо надання допомоги управлінню в покращенні умов прийому громадян з обмеженими можливостями та облаштування території, прилеглої до відділу

Цього ж дня в ході відвідування Рокитнянського відділу обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області спеціалістами головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Ольгою Дубовик проведено прийом громадян з питань пенсійного забезпечення, Зоряною Загороднєй. проанкетовано відвідувачів та надано консультації спеціалістам відділу щодо організації прийому громадян.