Заходи під час аудиту

30 січня 2018 року в ході проведення аудиту представниками Пенсійного фонду України Ольгою Дубовик та Оленою Голуб проведено зустріч з головою Фурсівською сільської ради Миколою Фурсенко, під час якої обговорено питання початку діяльності Фурсівської об’єднаної територіальної громади. До складу громади буде входити 13 сіл Білоцерківського та 2 села Сквирського районів, кількість пенсіонерів яких складає майже 14 тисяч осіб. Сторони зустрічі дійшли згоди про необхідність відкриття пункту прийому громадян Білоцерківським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області.

Цього ж дня у Таращанському відділі обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ольгою Дубовик проведено прийом громадян та на Таращанському міському радіо здійснено запис інформаційної програми з роз’ясненнями з питань щодо змін у пенсійному забезпеченні, яка транслюватиметься в ефірі 02 лютого 2018 року.

Представником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Іриною Шинкарьовою спільно з представником Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської Ярославом Слесаренко 30 січня 2018 року прийнято участь у засіданні комітету кредиторів Відкритого акціонерного товариства «Росава». В ході засідання комітету заслухано проміжний звіт арбітражного керуючого Сергія Кіцула, який повідомив про стан проведення ліквідаційної процедури.

31 січня 2018 року представники Пенсійного фонду України Ірина Шинкарьова та Костянтин Будко зустрілись з  депутатом Київської обласної ради, головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталією Бігарі. Обговорено питання підготовки проведення колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, яка відбудеться  02 лютого 2018 року у м. Білій Церкві.