Обережно – шахрайство!

29 січня 2018 року до Узинського відділення Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області надійшли телефонні повідомлення від пенсіонерів міста Узина про те, що невідомі особи телефонують на стаціонарні домашні телефони, представляючись працівниками Пенсійного фонду, повідомляють про початок обміну грошових коштів та просять надати особисту інформацію щодо місця, дати отримання пенсії та сум, які пенсіонери бажають обміняти.

Шахраї представляються працівниками Пенсійного фонду та розповідають своїм жертвам про нібито грошову реформу та термінову необхідність замінити старі грошові купюри на нові.

Пенсійний фонд звертається до громадян: будьте обачними та не довіряйте незнайомцям, що б ті вам не пропонували. Пам’ятайте, що шахраї не сидять на одному місці, а подорожують по всій Україні.

Закликаємо усіх громадян не бути байдужими по відношенню до своїх сусідів – літніх, беззахисних людей, які найчастіше стають жертвами шахраїв.

У разі будь-яких сумнівів щодо незнайомців – негайно повідомте про це дільничного офіцера поліції або за телефоном «102».

Пам’ятайте! Відвідування пенсіонерів за домашніми адресами працівниками Пенсійного фонду відбувається тільки за умови попередньої заяви самого пенсіонера або обов’язково за участі представників місцевої влади чи дільничного офіцера поліції!