Шановні колеги! Вітаємо Вас з 27 річницею заснування головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

За ці роки Пенсійний фонд сформувався як потужна організація  зі своїми напрацюваннями, звичаями та традиціями. Завдяки щоденній праці ми разом з Вами забезпечуємо достойне життя нашим пенсіонерам. Працівники управління це люди, перш за все, з відкритими серцями, які щодня працюють з людьми і до кожного знаходять підхід, вивчають пенсійне законодавство і доступно пояснюють його відвідувачам. Бажаємо Вам, аби люди ставилися до Вашої роботи з повагою і вдячністю, а також підтримки колег, порозуміння і плідної співпраці колективу з іншими установами, адже лише завдяки такій продуктивній співпраці покращуватиметься життя кожного мешканця області.

Бажаємо Вам миру, злагоди, здоров’я, успіхів у праці, кар’єрного зросту для кожного з Вас,

тепла і затишку у Ваших родинах.

Колектив Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області