Заходи під час аудиту

25 січня 2018 року відповідно до плану заходів, затвердженого начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, членом аудиторської групи Ольгою Дубовик проведено прийом громадян за адресою вул. Ярослава Мудрого, 40.

26 січня 2018 року представники Пенсійного фонду Галина Чопик, Ірина Шинкарьова та Костянтин Будко зустрілись з депутатом Київської обласної ради, головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталією Бігарі, яка є постійним учасником діяльності та життя Пенсійного фонду України Київської області. В ході зустрічі Наталія Бігарі акцентувала увагу на чіткій організації роботи Пенсійного фонду України Київщини, очолюваного Василем Гайнуловичем Фатхутдіновим.

Цього ж дня з метою оцінки якості надання послуг спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області член аудиторської групи Зоряна Загородня відвідала сектор обслуговування громадян у м. Узині та відділ обслуговування громадян у м. Біла Церква, де провела анкетування відвідувачів. Всі опитані задоволені відповідями та роз’ясненнями спеціалістів, своєчасністю надання послуг.